DÜZENLEME KURULU
BİLİM KURULU
KONGRE TAKVİMİ
KATILIM ÜCRETİ
KONGRE KONULARI
KONGRE YERİ
BİLDİRİ / POSTER FORMATI
ÖZET YÜKLEME
KONGRE BİLDİRİ KİTABI ve MAKALELERİN YAYINLANMASI
KONAKLAMA
SEKRETERYA
DİNLEYİCİ KATILIM KAYIT FORMU
SIKÇA SORULAN SORULAR
POSTER BASIM HİZMETİ
SPONSORLARIMIZ

 

 

 

  Kongre Niçin Gerekli ?
   Kongrenin amacı, Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji konularında çalışma yapan meslektaşlarımızı bir araya getirmek, söz konusu alanlarda ortaya çıkan yeni araştırma ve gelişmeleri paylaşmak, güncel konuları aktarıp, sorunların tartışılacağı bir ortam oluşturmaktır.
 
 Kongrenin başlıca hedefi, ülkemizde Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji ile ilgili konularda faaliyet gösteren tüm çözüm ortaklarının etkileşimde bulunabileceği bir platform oluşturmaktır. Bu bağlamda kongre esnasında bildiri ve poster sunumlar gibi bilimsel aktivitelerin yanı sıra, ilgilenen firma ve araştırma gruplarını bir araya getirecek etkinliklerin de gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.
 
  Diğer yandan, kongre süresinde, Moleküler Biyoloji ve Biyoteknolojik çalışmalarda kullanılan laboratuar ekipman ve ürünlerinin, bu alanda hizmet veren firmalarca sergilendiği ve tanıtıldığı standlar mevcut olacaktır.
 
 
 
 
 
Bu sayfa 12104 defa görüntülenmiştir.

 

çukurova üniversitesi logo ile ilgili görsel sonucu


 

              

Biyoloji.gen.tr

alabalik.gen.tr - meyve.gen.tr - sempozyum.gen.tr - kirsalturizm.gen.tr -biyoloji.gen.tr -türkoloji.gen.tr - bulten.gen.tr - editor.gen.tr