DÜZENLEME KURULU
BİLİM KURULU
KONGRE TAKVİMİ
KATILIM ÜCRETİ
KONGRE KONULARI
KONGRE YERİ
BİLDİRİ / POSTER FORMATI
ÖZET YÜKLEME
KONGRE BİLDİRİ KİTABI ve MAKALELERİN YAYINLANMASI
KONAKLAMA
SEKRETERYA
DİNLEYİCİ KATILIM KAYIT FORMU
SIKÇA SORULAN SORULAR
POSTER BASIM HİZMETİ
SPONSORLARIMIZ

 

 

 

  Hakkımızda

  Kongrenin başlıca hedefi, akademik düzeyde bir faaliyet olup, ilgili alandaki gelişmelerin paylaşılabileceği bilimsel bir ortam oluşturmaktır. 

 Ülkemizde Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji ile ilgili konularda faaliyet yürüten kamu ve özel kuruluşların bilimsel bir çatı altında karşılıklı iştişarede bulunabilecekleri ortam oluşturmaktır. 

 Kongremizde bildiri ve poster sunumlar gibi bilimsel faaliyetlere ek olarak ilgilenen özel şirket ve araştırma gruplarını bir araya getirecek etkinliklerin de gerçekleştirilmesi düşünülmektedir. 

 Ayrıca, kongre süresinde, Moleküler Biyoloji ve Biyoteknolojik çalışmalarda kullanılan labaratuar ekipman ve ürünlerinin, bu alanda hizmet veren firmalarca sergilendiği ve tanıtıldığı standlar mevcut olacaktır.

Nobel Bilim ve Araştırma Merkezi olarak her yıl yapmayı planladığımız Ulusal Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji kongreleri'nin  ülkemize ve tüm araştırıcılara  faydalı olması temennisi ile en derin saygılarımızı sunarız.                    

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa 11316 defa görüntülenmiştir.

 

çukurova üniversitesi logo ile ilgili görsel sonucu


 

              

Biyoloji.gen.tr

alabalik.gen.tr - meyve.gen.tr - sempozyum.gen.tr - kirsalturizm.gen.tr -biyoloji.gen.tr -türkoloji.gen.tr - bulten.gen.tr - editor.gen.tr